Losowe artykuły
2013-03-18 13:17:08

Zastosowania oświetlenie diodowego LED
Czy warto montować oświetlenie led w prywatnych domach?

2008-06-22 22:38:47

Amortyzacja środków trwałych
Ponieważ wydatków na zakup lub wytworzenie środków trwałych nie możemy zaliczyć w koszt jednorazowo i bezpośrednio jeżeli ich wartość początkowa przekracza 3500 zł

Jontoforeza

Dodał admin, 2008-07-07 Autor / Opracowanie: Barbara Świeciak

Do zabiegów wchodzących w skład elektroterapii, wykorzystywanych w gabinetach kosmetycznych zalicza się m.in. jontoforeza.


<  1  2  3  4  


Podczas jontoforezy zwiększonej falami ultradźwiękowymi, odstęp między komórkami oraz odpychanie elektryczne jonoforezy, wspomaga bardziej efektywne wnikanie w skórę dobroczynnych substancji kosmetyków. Rezultat jest uzyskiwany dzięki bezpośredniemu działaniu fali elastycznej, która rozjaśnia przebarwienia i plamy, dotlenia i bardzo mocno nawilża skórę, poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż, przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry, poprawia strukturę blizn, pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę, powstrzymuje tyrozynazę, przy prędkości wibracji 24 000/sekundę, aktywne ultradźwięki rozpylają oczyszczoną wodę, w związku z tym natychmiast tworzą zawiesinę sebum i kosmetyku w porze, otwierającym się na skutek powstania napięcia od sondy, a następnie wyjaławia, stąd też w krótkim czasie likwiduje stany zapalne i poprawia wygląd skóry, bezboleśnie i dokładnie czyści skórę szybko rozpylając i usuwając zanieczyszczenia z porów. Wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie.